KONST / Litografier / Färglitografi 12167103
nr 1216 7103
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 38/150, daterad 1980, bladets mått: 47x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:24:57
12/11 16:23:14
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas